Lefke Avrupa Üniversitesi Otomasyon

Lefke Avrupa Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ÖBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ


İletişim;
Lefke, Gemikonağı, Lefke Avrupa Üniversitesi - Lefke, Mersin 10, TÜRKİYE, KKTC


Tel: +90 392 660 2000


Faks: +90 392 727 75 28


e-posta: webmaster@eul.edu.trLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 2013-2014 AKADEMİK TAKVİMİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrenim Ücretleri

Tüm birinci sınıf öğrencileri bakılmaksızın programın kendi seçtikleri bir yıl önceden öğrenim ücretini ödemek zorundadırlar. Kurallar ve Kabul Vücut Yönetmeliği istisnası yoktur.

Lefke Avrupa Üniversitesi Kıbrıs Bilim Vakfı Akademik Yıl 2013/2014 Bahar Dönemi Öğrenim Ücretleri İngilizce Hazırlık Okulu (1 Yıl) ve Tüm Lisans Diploma Programları (4 Yaşında) (*) LAÜ% 40 öğrenim ücreti verilmesine karar verdi için sadece sunulan burs Tercih uluslararası birinci sınıf öğrenci Güz Emme 2014/2015 için kayıt.
Öğrenciler ihtiyaç için Uluslararası Ofisi uygulamak için kullanılabilirliği ve burs şartları hibe. Kayıt Ücretleri + Öğrenim Ücreti (burslu) + Sağlık Sigorta Ücreti + Kimlik Kartı ve sertifikalar + Başvuru Ücreti +% 5 KDV Burs = 3800 $ ile TOPLAM ÜCRETİ yıl başına Tezsiz Yüksek Lisans Programları (1 Yıl) (*) LAÜ% 50 öğrenim ücreti verilmesine karar verdi için sadece sunulan burs Tercih uluslararası birinci sınıf öğrenci Güz Emme 2014/2015 için kayıt.

Öğrenciler ihtiyaç için Uluslararası Ofisi uygulamak için kullanılabilirliği ve burs şartları hibe. Kayıt Ücretleri + Öğrenim (burslu) Ücret + Projesi Ücret + Sağlık Sigortası Ücreti + Kimlik Kartı & sertifikalar + Başvuru Ücreti +% 5 KDV Burs = 4640 $ ile TOPLAM ÜCRETİ yıl başına Tez 2 Yıl Master Doktora Programları (*) LAÜ% 50 öğrenim ücreti verilmesine karar verdi için sadece sunulan burs Tercih uluslararası birinci sınıf öğrenci Güz Emme 2015/2015 için kayıt.

Öğrenciler ihtiyaç için Uluslararası Ofisi uygulamak için kullanılabilirliği ve burs şartları hibe. Kayıt Ücretleri + Öğrenim Ücreti (burslu) + Seminer Ücreti + Tez Ücreti + Sağlık Sigortası Ücreti + Kimlik Kartı & sertifikalar + Başvuru Ücreti +% 5 KDV 1 st Burs = 3200 $ ile Yıl TOPLAM ÜCRETİ 2 nd Burs = 1950 $ ile Yıl TOPLAM ÜCRETİ TOPLAM = 5150 $ LAÜ Banka Hesap Bilgileri Doktora Derecesi 4 Yıl Programları Lefke Avrupa Üniversitesi Türkiye İş Bankası, KKTC, Mersin 10 TÜRKİYE LAÜ Şubesi, Şube Sayısı: 6806 Hesap Numarası: 30140-107 Swift Kodu: ISBKTRISXXX LAÜ IBAN NO: TR48 0006 4000 0026 8060 0001 07 Kayıt Ücretleri + Öğrenim Ücreti + Seminer Ücreti + Tez Ücreti + Sağlık Sigortası Ücreti + Kimlik Kartı ve sertifikalar + Başvuru Ücreti +% 5 KDV 1 st Yıl TOPLAM ÜCRET = 3735 $ 2 nd Yıl TOPLAM ÜCRET = 3735 $ 3 rd Yıl TOPLAM ÜCRET = 1780 $ 4 inci Yıl TOPLAM ÜCRET = 1780 $ TOPLAM = 11.030 $Burs

Burs Olanakları:

Kar amacı gütmeyen bir organizasyon olarak, Lefke Avrupa Üniversitesi, burs olanakları ve öğrenciler için büyük bir teşvik haline gelmiştir öğrenim ücreti indirimi geniş bir yelpazede sunuyor.

- LAÜ de kardeşi var öğrenciler için burs (% 50 Burslu)

LAÜ de kardeşler ve / veya kız kardeş zaten Lefke Avrupa Üniversitesi kaydolan aday öğrenciler için kardeş indirimler sunuyor. Onlar (ilk kardeş EUL'yi katılmak herhangi diğer kardeşleri kendi öğrenim ücretleri indirim alırken öğrenim ücreti herhangi bir indirim almaz) birlikte çalışma ise tüzük LAÜ uyarınca, bu tür öğrencilerin kendi öğrenim ücretlerinin% 50 indirim çocuklarının aynı zamanda çalışma olan ailelere dayatılan mali yükünü hafifletmek için. Burs Bu tür kardeş biri bir lisansüstü programına kayıtlı iken, lisans programlarının herhangi kayıtlı ve atanmadığı öğrencilere verilir.

- Yüksek performanslı öğrenciler için Akademik burslar

LAÜ burs olanakları ve öğrencilerin yüksek eğitimini ilerletmek için büyük bir teşvik haline gelmiştir öğrenim ücreti indirimler geniş bir yelpazede sunuyor. LAÜ kurallarına ve yönetmeliklere göre, öğrenciler önceki dönemin akademik ayakta dayalı "yüksek akademik başarı" burs verilebilir. Burs bu tip verilecek öğrenciler için ayarlanan minimum gereksinimi 3.50 4.00 üzerinden GNO başarıdır. Yüksek Akademik Başarı Bursu% 25 arasında değişmektedir - akademik başarı elde (GNO) bağlı olarak eğitim-öğretim yarıyıl en öğrenim ücretinin% 50 indirim.

- Spor burs

Apart öğrencilere sunulan akademik burs öğrencilerin spor ya da kültür alanında başarı seçilmiş ve öğrencilerin bağlı 'veya takım spor veya ulusal ve uluslararası ulaşmış kültür başarıları (ulusal bağlı olarak öğrencilere verilebilir spor ve kültür burslar da vardır ve uluslararası yarışmalar, turnuvalar, maçlar vs.) Spor ve Kültür burslar da% 25 arasında değişmektedir - Elde edilen başarı dayalı Akademik dönemin öğrenim ücretinin% 100 indirim.
Önemli Not: Öğrenciler en az 2.0 ağırlıklı not ortalaması korumak ve yukarıda onların burs devamlılığını sağlamak gerekir. Genel Akademik Not 2.0 altına düştüğünde otomatik olarak öğrencilerin burs kaybedecek ve genel not ortalaması 2.0 ve üzerinde olduğu zaman sadece geri alabilirsiniz.


Konular

Anadolu Üniv. Sağlık Bil. Ens. Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu
Anadolu Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Başvuru Sistemi
Celal Bayar Üniv. Yüksek Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu (Güncel)
Cumhuriyet Üniv. Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu (Güncel)
Fırat Üniversitesi Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu
İstanbul Medeniyet Üniv. Sosyal Bil. Ens. Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu
Karamanoğlu Mehmet Bey Üniv. Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu
Kilis 7 Aralık Üniv. Fen Bil. Ens. Y.Lisans ve Doktora Program İlanı Başvurusu
Karamanoğlu Mehmet Bey Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Eskişehir Osmangazi Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Dokuz Eylül Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Çankırı Karatekin Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Şırnak Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Giresun Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Dicle Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Celal Bayar Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Bozok Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu (Güncel)
Çanakkale Onsekiz Mart Üniv. Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Bayburt Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Ordu Üniversitesi Yatay Geçiş Program İlanı Başvurusu
Ondokuz mayıs üniversitesi nerede?
Dikey Geçiş Yapanlar Burs veya Kredi Alabilir Mi?
ÖYP Tercih Takvimi Açıklandı mı?
ÖYP Bahar Dönemi Lisansüstü Eğitim Tercihleri Belli Oldu mu?
İstanbul gelişim üniversitesi iletişim bilgileri
Bartın üniversitesi bölümleri
3 Üniversiteye Rektör Ataması Yapıldı
İzmir yüksek teknoloji enstitüsü bölümleri
Giresun üniversitesi iletişim bilgileri